..
Селёдка сконцентрировала в себе все полезные качества рыбы. В её мясе содержатся соединения йода и микроэлементов в большом количестве, а рыбьего жира в ней - почти 30% от массы.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Сегодня были: admin
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

Лабораторні блоки живлення: надійніст... Бізіборди Смартфони 2024 року: які новинки варт... Широкий вибір розмірів шаф Влияние регулярной замены масла и фил...

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ
День рождения

Клуб рыбаков - теория и практика рыбалки
Bluetooth-трекер для риболовлі

Bluetooth трекер
У риболовлі теж постійно з'являються нові гаджети, спрямовані на полегшення та покращення процесу вилову. Одним із найцікавіших нововведень став розроблений шведським технологом та рибаком Крістером Хітреусом Bluetooth-трекер, який обіцяє підвищити успішність риболовлі для всіх її шанувальників.

Технічні характеристики

Цей компактний пристрій, довжиною всього 3,3 см і вагою 7 грамів, легко кріпиться до верхньої частини вудилища та занурюється у воду разом з приманкою. Одним з основних переваг Bluetooth-трекера є його можливість аналізувати різноманітні параметри, такі як глибина та швидкість занурення, температура води, рівень освітленості та інші умови навколишнього середовища.

Функціональні можливості

Пристрій відстежує рухи приманки та реєструє будь-які зміни в середовищі, що можуть вплинути на активність риби. Коли риба вдаряється об приманку, вбудований чіп фіксує цей момент, а вбудовані датчики збирають інформацію про дальність закиду, глибину, температуру води та інші важливі показники.

Використання

Отримані дані передаються на смартфон користувача через Bluetooth, де за допомогою спеціального додатка рибалка може аналізувати зібрану інформацію та приймати рішення щодо оптимальних місць для закидання приманки. Це значно збільшує шанси на вдалу риболовлю.

Оцінка глибини

Хоча сигнал Bluetooth не здатний пройти через воду в реальному часі, додаток може оцінити приблизну глибину на основі швидкості занурення трекера під час попередніх спроб. Це дозволяє користувачеві максимально точно визначити потрібну глибину для риболовлі.

Оголошена вартість пристрою - 132 долари у разі передзамовлення. Потім буде 162 долари. А ви б стали користуватися такою штукою за таку ціну з ризиком втрати його під час першої ж спроби закинути вудку?


10.03.2024 Ссылка Смотрели [ 224 ]


 Похожие публикации
Добавлять комментарии могут зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Членам клуба

Новые записи на форуме

03.11.2023 • 17:18 | Мобилки и смартфон...

05.09.2023 • 20:05 | Разный флуд

19.07.2021 • 14:05 | Рыбалка на Днепре


© 2013-2024 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?