Начало форума Новые сообщения ·  
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: KANCLER  
Форум » ПОДГОТОВКА К РЫБАЛКЕ » Экипировка рыболова » Ножи ("... мал золотник, да дорог...")
Ножи
НІЖ – фактично найдавнішня зброя, яку людина почала використовувати в свойому повсякденному житті. І
використовувати як у побутовій, так і в інших сферах. Вважаю, що на історії виникнення та розвитку ножів
нема сенсу зупинятись окремо. Наскільки знаю – GOOGLE нікого з нас не забанив, ca тому бажаючі самостійно зможуть відслідкувати це питання.

Сьогодні жоден рибалєй (не кажу вже за мисливців) не уявляє себе без гарного ножа – і дійсно на березі,
в човні, за імпровізованим столом, біля багаття людина не маюча при собі гарного ножа виглядає не менш дивно, ніж біла ворона. bm
Кількість різновидів сьогодні настільки шалена, що іноді складно просто вибрати того єдиного «помічника» і без перебільшення «гострого друга» саме для себе. І не дивно.

Моя особиста думка полягає у тому, що універсального ножа (як і будь якої іншої «штукенції) просто не
існує.
Кожен клинок має своє призначення. В цій темі пропоную ділитись власним досвідом щодо вибору та використання саме ножів.
Не питай мене ніколи хто я...
Коли мене не стане - відповідь прийде сама.
D_J_Owl    14.02.2015 • 12:43    [ №1 ] | Изменено D_J_Owl - Сб, 14.02.2015, 13:28   Репутация: [ + 27 ]
Тут Сергію я з тобою знову не згоден. Бо вже досить давно з'явилися ножі, які є на мою думку універсальними і ці ножі називаються мультитулами (Multitool). До речі саме про один з таких ножів я писав на цьому ресурсі ще того року. До речі ти її читав, але вважаю за потрібне тобі її ще раз нагадати, тому даю тобі ссилку на свою статтю http://fisher-club.com/news....-24-163
"Поднимаясь в гору не бей ногами тех, кого обойдешь по пути. Ты их еще встретишь когда будешь спускаться с горы". Лао Цзы
KANCLER    15.02.2015 • 11:59    [ №2 ]   Репутация: [ + 1269 ]
Сам уже много лет имею нож VICTORINOX и тоже считаю его универсальным как для рыбалки ножом.
Да и грибы ним резать запросто.
Но самое приятное что за столько лет он до сих пор не затупился (правда я его в руки никому не даю дома, а то ему бы быстро нашла применения моя семейка biggrin )
Боцман    15.02.2015 • 15:19    [ №3 ]   Репутация: [ + 19 ]
Цитата KANCLER ()
Тут Сергію я з тобою знову не згоден.

От куди не кинь - скрізь ти зі мною не згоден... камуфляж не потрібен, помідор в юшку - фігня, ніж повинен бути будь який... biggrin
Ну то без питань. Коли тобі подобається одним ножем і рибу чистити, і дрівцята на лучину розколювати, і сальце тонееесенько на закусь під чарку "з перцем" різати - твоя власна справа.
Мені набагато приємніше мати при собі на ночівлі три ножичка... Ну то не цікаво - давайте залишим тему.
Не питай мене ніколи хто я...
Коли мене не стане - відповідь прийде сама.
D_J_Owl    15.02.2015 • 20:51    [ №4 ]   Репутация: [ + 27 ]
Друже. Форум на то і є форум, щоб кожен мав ПРАВО і МОЖЛИВІСТЬ висловити власну думку і вона може не співпадати з думкою автора теми і це абсолютно нормально. У нас же на сайті демократія, тому думки не нав'язуються, а обговорюються і з приводу них дискутують.
Можливо коли їдешь на відпочинок з ночівлею то і є сенс мати декілька ножів і сокир, а ось на рибалку мені зручно мати один але універсальний ніж про який я і писав у своїй статті. aga az
"Поднимаясь в гору не бей ногами тех, кого обойдешь по пути. Ты их еще встретишь когда будешь спускаться с горы". Лао Цзы
KANCLER    15.02.2015 • 21:01    [ №5 ] | Изменено KANCLER - Вс, 15.02.2015, 21:02   Репутация: [ + 1269 ]
А я поддержуD_J_Owl, - многофункциональный нож на рыыбалке не нравится и мне. Тут надо быстро что-то сделать, а ты раскладывай, вытаскивай настраивайся. А так привык - не гладя схватил, отрезал и бросил. А иначе как в констрктор играешь.
ловись большая и маленькая
Санек    16.02.2015 • 15:37    [ №6 ]   Репутация: [ + 4 ]
Цитата Санек ()
А так привык - не гладя схватил, отрезал и бросил. А иначе как в констрктор играешь.

Ага, особенно в надувной лодке, схватил и бросил... biggrin а потом вплавь до берега... biggrin
"Поднимаясь в гору не бей ногами тех, кого обойдешь по пути. Ты их еще встретишь когда будешь спускаться с горы". Лао Цзы
KANCLER    16.02.2015 • 16:49    [ №7 ]   Репутация: [ + 1269 ]
Форум » ПОДГОТОВКА К РЫБАЛКЕ » Экипировка рыболова » Ножи ("... мал золотник, да дорог...")
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Хостинг от uCoz
Навигатор по клубу
Подписка на Email Fisher-Club
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?