..
В судаке содержание белков выше, чем в курятине, в сазане больше чем в говядине. В составе рыбного мяса содержатся также фосфор, железо, бор, медь, литий, кальций, магний, калий, кобальт, марганец, бром.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Пока никто из членов клуба на сайт сегодня еще не заходил
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

Лабораторні блоки живлення: надійність і т... Смартфони 2024 року: які новинки варто чек... Бізіборди Широкий вибір розмірів шаф Машинная вышивка на заказ и компьютерная в... Влияние регулярной замены масла и фильтров... Рекурсия на рыбалке Омела на деревьях - виды, распространение ... Bluetooth-трекер для риболовлі Ризики та небезпеки на рибалці

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ
День рождения


Ловля коропа на бойли. Поради як спіймати трофейного коропа на бойли

fisher-club.com

Риболовля на коропа, це завжди азартна справа, адже потрібно не тільки підготуватися до риболовлі, а ще й вгадати на що сьогодні клюватиме короп у тій чи іншій водоймі. А тим більше вибрати та купити бойли для риболовлі. А які бойли краще підходять на коропа? Він клюватиме на варені чи розчинні? Запитайте декілька рибаків - і вони кожен дасть вам свою відповідь, адже у кожного риболова є свій підхід до коропової риболовлі, свої секрети, свої “працюючі” бойли. Тож давайте детально розберемо, що таке бойли? І як їх правильно обирати для риболовлі на коропа?

Що таке “Бойли”? Давайте розбиратись

Бойли - це спеціальні шарові приманки, які використовуються в риболовлі для ловлі коропа та інших видів риби. Вони складаються зі спеціальної суміші інгредієнтів, таких як мука, яйця, ароматизатори, добавки та інші компоненти, які змішуються разом і формуються в форму кульки різного діаметру від 8 мм до 25 мм.

Які бувають види бойлів?

Бойли

Бойли розрізняють за ступенем приготування та температурної обробки. Як обробляють та готують бойли та залежить їхня здатність триматись на воді чи тонути.

Бойли розділяють на 3 види:

  1. 1) Потопаючі.
  2. 2) Плаваючі.
  3. 3) Нейтральної плавучості.

Бойли дійсно поділяються на три основних види - потопаючі, плаваючі й бойли нейтральної плавучості. Кожен з цих видів має свої особливості та використовується в різних ситуаціях при ловлі коропа та іншої риби.

Потопаючі бойли, які зазвичай важчі за воду, швидко опускаються на дно водойми. Вони особливо ефективні для ловлі риби, яка активно живиться на дні, такої як короп. Ці бойли можуть бути використані окремо або в поєднанні з іншими приманками.

Плаваючі бойли мають негативну плавучість і утримуються на поверхні води. Вони стають видимими для риби та можуть викликати її інтерес. Цей тип бойлів використовується, коли необхідно подати приманку на поверхню або використовувати їх разом з тонучими бойлами, утворюючи так званий "сніговик".

Бойли нейтральної плавучості знаходяться між потопаючими та плаваючими варіантами. Вони не занурюються на дно або не спливають на поверхню, а плавають у середині водного стовпа. Це дає можливість використовувати їх у різних умовах ловлі, де можуть зустрічатися різні типи дна або риба змінює свої харчові вподобання.

Вибір відповідного типу бойлів залежить від умов ловлі, виду риби та особистих переваг рибалки. Кожен вид бойлів має свої переваги й може допомогти здійснити успішний улов.

Як правильно провести монтаж та оснащення, використовуючи бойли?

Успішність ловлі коропа на бойл значно залежить від правильної волосяної оснастки. Вона передбачає кріплення наживки на волосінь поруч з гачком. Цей метод розроблений англійськими рибалками, оскільки короп відомий своєю обережністю. Він спочатку обмацує приманку, переконується в її безпеці, а потім ковтає. Тому, якщо риба виявить гачок, вона негайно його виплюне.

Існує кілька ефективних методів монтажу, які використовуються при ловлі коропа на бойл:

  1. 1) Безвузловий монтаж - простий метод, який не потребує додаткових пристроїв або вузлів.
  2. 2) Зворотний удар - використовується декілька методів, при яких гачок ще глибше врізається в губи риби при спробі позбутися від приманки. Один з найефективніших методів - "метелик".
  3. 3) D-Rig - цей монтаж вважається одним з найбільш ефективних. Бойл з гачком мають найбільшу амплітуду руху при спробі риби виплюнути їх.
  4. 4) Жорсткий монтаж - тут бойл розташовується якомога ближче до гачка, забезпечуючи максимальну чутливість при покльовці.

Крім того, для підвищення ефективності лову коропа на бойл, можна використовувати активатор клювання, який збуджує апетит риби і збільшує шанси на успішний улов.

Таким чином, вибір правильного монтажу та оснащення грають важливу роль у досягненні успіху при лові коропа на бойл. Комбінація правильної волосяної оснастки та монтажу, спритність рибалки та знання про поведінку риби можуть стати вирішальними факторами для досягнення впевненого улову.

Який колір та розмір бойла підійде оптимально для ловлі коропа?

Бойли

Ловля коропа на бойл вимагає уваги до розмірів і кольорів приманок. Вибір правильного розміру бойлу залежить від розміру коропа якого ви хочете спіймати.

Як вибрати правильно розмір бойла на коропа?

  • Кульки менше 10 мм можуть бути ефективними для лову карася, язя, ляща та іншої дрібної риби. 
  • Для коропа рекомендується використовувати бойли від 12 мм і більше. 
  • Бойли довжиною близько 12 см можуть привернути увагу коропа, особливо в період його меншої активності, коли він може відійти від свого місця лову. На протязі чи на великій наживці короп не має багато часу для вагань і може швидше заковтувати її.

Що стосується кольору бойлів, то тут вибір залежить від умов лову. У світлих водоймах з чистим дном білі, салатові, рожеві тони можуть бути ефективними. Якщо дно мулисте або заросле, то колір приманки стає менш важливим. У товстіших водоймах яскраві кольори, такі як помаранчевий, червоний або жовтий, можуть привертати увагу коропа. Якщо в оснащенні використовуються сипучі бойлі, то насадки на гачок повинні відповідати їм за запахом, розміром і кольором.

Отже, правильний вибір розміру і кольору бойлів важливий для привабливості й ефективності лову коропа. Враховуючи умови лову, рибалки можуть підібрати найоптимальніші приманки, які привернуть увагу цього обережного хижака і забезпечать успішний улов.

Ви завжди можете експериментувати з кольором, розміром та смаками бойлів, та винаходити для себе оптимальний варіант для ловлі коропа. 


06.12.2023 Ссылка Смотрели [201]


 Похожие публикации

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@ealtenwerth03.11.2023 17:18Мобилки и смартфоны ★ Экипировка рыболова

@KANCLER11.09.2023 12:06Отливка силиконовых приманок ★ Самоделки для рыбалки

@everestbrok05.09.2023 20:05Разный флуд ★ Флудилка для рыбаков

@ПавлоРибак11.10.2022 12:27Спиннинговые удилища. ★ Снасти для ловли хищников

@aquatory19.07.2021 14:05Рыбалка на Днепре ★ Мы тут рыбачим

Промо клуба
Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка

© 2013-2024 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?