..
Большинство брендов губной помады содержит вещества входящие в состав рыбьей чешуи. Они придают помаде неповторимый блеск.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Пока никто из членов клуба на сайт сегодня еще не заходил
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

Лабораторні блоки живлення: надійність і т... Смартфони 2024 року: які новинки варто чек... Бізіборди Широкий вибір розмірів шаф Машинная вышивка на заказ и компьютерная в... Влияние регулярной замены масла и фильтров... Рекурсия на рыбалке Омела на деревьях - виды, распространение ... Ризики та небезпеки на рибалці Bluetooth-трекер для риболовлі

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ
День рождения


Bluetooth-трекер для риболовлі

Bluetooth трекер

У риболовлі теж постійно з'являються нові гаджети, спрямовані на полегшення та покращення процесу вилову. Одним із найцікавіших нововведень став розроблений шведським технологом та рибаком Крістером Хітреусом Bluetooth-трекер, який обіцяє підвищити успішність риболовлі для всіх її шанувальників.

Технічні характеристики

Цей компактний пристрій, довжиною всього 3,3 см і вагою 7 грамів, легко кріпиться до верхньої частини вудилища та занурюється у воду разом з приманкою. Одним з основних переваг Bluetooth-трекера є його можливість аналізувати різноманітні параметри, такі як глибина та швидкість занурення, температура води, рівень освітленості та інші умови навколишнього середовища.

Функціональні можливості

Пристрій відстежує рухи приманки та реєструє будь-які зміни в середовищі, що можуть вплинути на активність риби. Коли риба вдаряється об приманку, вбудований чіп фіксує цей момент, а вбудовані датчики збирають інформацію про дальність закиду, глибину, температуру води та інші важливі показники.

Використання

Отримані дані передаються на смартфон користувача через Bluetooth, де за допомогою спеціального додатка рибалка може аналізувати зібрану інформацію та приймати рішення щодо оптимальних місць для закидання приманки. Це значно збільшує шанси на вдалу риболовлю.

Оцінка глибини

Хоча сигнал Bluetooth не здатний пройти через воду в реальному часі, додаток може оцінити приблизну глибину на основі швидкості занурення трекера під час попередніх спроб. Це дозволяє користувачеві максимально точно визначити потрібну глибину для риболовлі.

Оголошена вартість пристрою - 132 долари у разі передзамовлення. Потім буде 162 долари. А ви б стали користуватися такою штукою за таку ціну з ризиком втрати його під час першої ж спроби закинути вудку?


10.03.2024 Ссылка Смотрели [99]


 Похожие публикации

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@ealtenwerth03.11.2023 17:18Мобилки и смартфоны ★ Экипировка рыболова

@KANCLER11.09.2023 12:06Отливка силиконовых приманок ★ Самоделки для рыбалки

@everestbrok05.09.2023 20:05Разный флуд ★ Флудилка для рыбаков

@ПавлоРибак11.10.2022 12:27Спиннинговые удилища. ★ Снасти для ловли хищников

@aquatory19.07.2021 14:05Рыбалка на Днепре ★ Мы тут рыбачим

Промо клуба
Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка

© 2013-2024 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?