Начало форума Новые сообщения ·  
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: KANCLER  
Форум » ПОДГОТОВКА К РЫБАЛКЕ » Экипировка рыболова » Кухня (люблю повеселиться, особенно пожрать)
Кухня
Не чекайте тут жодного рецепта похідних страв - для цього існує відповідна тема.

Тут хотів-би поспілкуватись з друзями виключно про обладнання походної кухні.
Ті, хто знає мене досить тривалий час, не раз зауважували на мою "дотошность". Так - виїзд на воду для мене дещо більше, ніж бажання здобути трофейних (або які трапляться ah ) "хвостів".
Ставлячи стоянку на березі з розрахунку на 2-3 доби я завжди приділяю увагу побутовим дрібницям. Не виключення і "обладнання" кухні. Бо не тільки приємно, а й досить зручно о пів на четверту ранку заварити собі запашної кави, або зробити гаряченького чайку не витрачаючи дорогоцінних хвилин на розпалювання багаття - бо саме в такому випадку лише 2-3 хвилинами не обійдешся...

Отже - посуд, приспособи для приготування їжі на багатті, різноманітні пальники (горелки), тощо...

А для підняття настрою і аппетиту (скільки переглядаю - стільки й давлюсь власною слиною bm ) ось вам, друзі, маленьке відео, чотирирічної давнини. Закриття сезону. Ночівля в листопаді-місяці.

Не питай мене ніколи хто я...
Коли мене не стане - відповідь прийде сама.
D_J_Owl    14.02.2015 • 14:28    [ №1 ]   Репутация: [ + 27 ]
Форум » ПОДГОТОВКА К РЫБАЛКЕ » Экипировка рыболова » Кухня (люблю повеселиться, особенно пожрать)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Хостинг от uCoz
Навигатор по клубу
Подписка на Email Fisher-Club
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?