Начало форума Новые сообщения ·  
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: KANCLER  
Форум » РЫБАЛКА » Мы тут рыбачим » Ворсклянский залив (Рыбалка в дельте Ворсклы (Кишеньки, Светлогорское))
Ворсклянский залив
В этой теме предлагается описывать рыбалку в этих красивых и богатейших рыбой местах. zachet
"Поднимаясь в гору не бей ногами тех, кого обойдешь по пути. Ты их еще встретишь когда будешь спускаться с горы". Лао Цзы
KANCLER    03.02.2014 • 21:04    [ №1 ]   Репутация: [ + 1269 ]
Спешу ответить на многочисленные вопросы коллег по обстановке в наших краях.
Сразу по заливу: залив по хищнику пустой. Ну, не считая окуня, понятно. Три недели назад отдыхал с супругой на базе "Берег", так по карасю на поплавчанку оторвался по полной. Свой личный трофей (двушка) не побил, но полторушки были. На Днепре (к стати, может тему переименовать, например "Ворсклянский залив и прилегающая акватория Днепра") судачата размера товарного ловятся, прохани, правда. Не стоят они того бензика, что на них выкатываем. Но есть. В зачете всего один агапуз на двушку и усе.
В прошлые выходные решили по белой выступить. Воды в субботу толком не было, клеваки вялые. Трошки подловили костей на селедку, да и пошли на остров в грибную разведку. Че дураки неделю назад не двинули? Ежели бы считать червивые, то мешок без сомнений набил бы. А так - ведерко с горкой.
Хай ловиться!
Ловится у того, кто ловит!
Станиславович    12.09.2014 • 18:02    [ №2 ] | Изменено Станиславович - Пт, 12.09.2014, 18:04   Репутация: [ + 22 ]
Грибы ЗАЧЕТНЫЕ!!!  zachet
А по хищнику держи нас Станиславович в курсе и луше пусть будет фальстарт чем приехать уже на разбор шапок... aga
"Поднимаясь в гору не бей ногами тех, кого обойдешь по пути. Ты их еще встретишь когда будешь спускаться с горы". Лао Цзы
KANCLER    12.09.2014 • 19:22    [ №3 ]   Репутация: [ + 1269 ]
Держу, Юра в курсе. Как и обещал. После дождей чуть поостыла водичка, на Днепре +14, в Заливе +12. Начала потроху и щука в Заливе из латахов выходить. Голодная и довольно агрессивная. И тут же, на нее, бедную, (в прочем, как всегда) устроила облаву внушительная компания "жадных тролингуев", напрочь выбивая шнурков и гордо устраивающих фотосессию с килушными "трофеями". Скромных "джигитов" эта орава рассматривает как недоразумение, слово "твич" определяет как ругательное, и пребывает в уверенности, что воблер создан исключительно для этого самого тролингуя. В который раз приходится спасаться от этого шабаша на Днепровских просторах. С хайлом пока там тихо, а так, вроде, все нормально.



Хай ловиться!
Ловится у того, кто ловит!
Станиславович    28.09.2014 • 20:03    [ №4 ] | Изменено Станиславович - Вс, 28.09.2014, 20:04   Репутация: [ + 22 ]
ОГРОМНОЕ тебе спасибо Станиславович az , а то бродят в голове ДУРНЫЕ мысли, что мол у нас не ловится, а вот поехал бы в Кишеньки так точно бы нахапал трофейных сар от 5кг и выше...  biggrin
Так что можно сказать своими сообщениями ты экономишь мои деньги (но деньги то фигня) а вот нервы экономишь - это много стоит ибо нервные клетки не восстанавливаются...  bl
Еще раз спасибо и держи нас в курсе ибо я по-любому уже стою на низком старте...   motor lodka drill2
"Поднимаясь в гору не бей ногами тех, кого обойдешь по пути. Ты их еще встретишь когда будешь спускаться с горы". Лао Цзы
KANCLER    28.09.2014 • 20:18    [ №5 ]   Репутация: [ + 1269 ]
Доброго вечора, шановне  панство! Трішки запізнілийзвіт про мою рибалку за суботу - неділю в районі Світлогірського. Так як ніхто зі знайомих не зміг - не захотів  у сіботу поїхати разом зі мною на рибалку, я вирішив, що рибалка в ці дні відбудеться у мене при будь-якій погоді.  Виїхав рано, з надією що так же рано попаду на місце ловлі. Але не склалося...

Поблукавши в районі Світлогірська близько години я все таки знайшов місце своєї майбутньої рибалки. Хочу подякувати Станіславовичу, який напередодні моєї поїздки підкинув цікаву інформацію про обстановку в районі майбутнього лову. Як  я дізнався, з лодки ловити навіть під берегом - шукати проблеми з рибінспекцією. Весь берег заріс очеретом і ловити можливо тільки з кладок, які є власністю місцевих рибалок. По приїзду   на місце ловлі я знайшов, як мені здалося кладку, яка найменше відвідується риболовами....але не склалося.

Під обід навідався власник, приблизно 80-ти років і з цементуючими виразами "попросив" мене звільнити кладку. При більш детальному спілкуванні - вияснилося, що цей кріпкенький дідок досить адекватна людина, яку замучили постійні зазіхання місцевих ледацюг (які не можуть самі зробити собі) на його кладку. Прийшлося шукати інше місце, їздити навколо, але доля знову привела до діда. Виявилося, що недалеко від нього є закинута кладка, яку за декілька годин мені вдалося підреставрувати  і на ній далі рибалити.  За два дні рибалки  у мене садок двічі опинявся у воді, коли я не бачив. Відповідно від мене двічі тікала майже вся риба...

На новому місці рельєф дна різнився від того, який був на попередньому місці: перед кладкою був рівчак густо поросший травою, потім дно піднімалося до півтораметрової глибини, де було декілька метрів чистого дна, і далі йшла знову трава. Тому коли я, прекидаючи рівчак, попадав на чисте, потім підсікав рибу - вона одразу йшла в траву... як результат - з трьох-чотирьох  зачеплених карасів я витягував одного. У неділю кльов був практично цілий день, дуже було багато холостих покльовок - скоріше за все давалась взнаки глибина, присутність верховода і  дрібної плітки. З
усього, що було запропоновано місцевій рибі - вона відгукувалася тільки на черв"яка.

Близько 15-ї я вирішив збиратися додому, хоча кльов продовжувався. Карась був різного розміру, в основному на долоню, хоча були й екземпляри й по пів кг.  Забув сказати, що рибалив я у районі старого кладовища. З особливостей рибалки - дуже багато плаваючої, лазаючої нечисті, такої, як змії. Ще місцеві говорять, що дуже багато кліщів - так що на травичці не поваляєшся..
увлекающийся    27.05.2015 • 20:02    [ №6 ]   Репутация: [ + 180 ]
Есть ли сейчас хищник в этих краях ? Кто и что подскажет. Вопрос к Станиславовичу и остальным рыбакам этого региона.
оберстфиш
оберстфиш    12.06.2015 • 13:55    [ №7 ]   Репутация: [ + 687 ]
Цитата оберстфиш ()
Есть ли сейчас хищник в этих краях ? Кто и что подскажет. Вопрос к Станиславовичу и остальным рыбакам этого региона.

Судак не понятно вообще куда делся... Даже по эхолоту не видно.  Про поклевки я вообще молчу.  Воду не дают.  Даже в Дереевке с судаком совсем плохо.  Свалил на дальний кордон....
pol2901    12.06.2015 • 14:52    [ №8 ] | Изменено pol2901 - Пт, 12.06.2015, 14:52   Репутация: [ + 710 ]
А где же этот КОРДОН ?
оберстфиш
оберстфиш    12.06.2015 • 18:51    [ №9 ]   Репутация: [ + 687 ]
Станиславович, спасибо за ответ в личку ! Просто так ехать 80 км с Кременчуга - сейчас дороговато, даже при моей военной пенсии. А так , имея от Вас какое то инфо, может и вырвусь в эти края на рыбалку. bl
оберстфиш
оберстфиш    19.06.2015 • 04:55    [ №10 ]   Репутация: [ + 687 ]
Цитата оберстфиш ()
Станиславович, спасибо за ответ в личку !
Ну вот, опять военная тайна и опять в личку.  А тут написать, что бы все читали?!   Сайт вроде для того и создан?!
pol2901    19.06.2015 • 11:37    [ №11 ] | Изменено pol2901 - Пт, 19.06.2015, 11:38   Репутация: [ + 710 ]
Цитата pol2901 ()
Ну вот, опять военная тайна и опять в личку.  А тут написать, что бы все читали?!   Сайт вроде для того и создан?!
   Никакой тайны нет !Я обратился к Станиславовичу, как местному спецу по ловле рыбы в этом регионе с вопросом, ловится ли рыба ? Он мне ответил, что пока плохо, жарко и тд. Надо немного подождать ибо и он пока на рыбалку по этим причинам ездить не будет. За инфо я его поблагодарил !!!!  biggrin solnce schuka rybak
оберстфиш
оберстфиш    19.06.2015 • 18:12    [ №12 ]   Репутация: [ + 687 ]
Жека!!!Да ты чего рыбу найти не можешь???Не верю!!!!!
Хочу на зимнюю рыбалку!!!
CARPOVICH    21.06.2015 • 02:08    [ №13 ]   Репутация: [ + 1025 ]
Цитата CARPOVICH ()
Жека!!!Да ты чего рыбу найти не можешь???Не верю!!!!!

Сереж, привет. Я свою рыбу найду. Точнее уже нашел и ловлю. Я ж по сому выступаю.  Вчера три штучки на квок поднял.  Правда мелкий, 3-6 кг, но все же.  Фото не делал. отчет писать особо неочем.
pol2901    22.06.2015 • 10:46    [ №14 ]   Репутация: [ + 710 ]
Доброго всім.. Все таки і я разок побував на льоду з зимовими вудками. Так сказати і відкрив, і закрив сезон. Був я в районі Світлогірська, хотілось впіймать карасика. Довго розповідать не буду про те як збиралась інфа про те що, і де ловиться, і куди можна зараз поїхать, які здоровенні карасі в тих краях ловились " ось-ось на днях ", і т.п. Вобщим, в неділлю приблизно біля восьмої ранку я був на льоду. Довго вибирав де сісти, там де хотілось сиділа нетвереза компанія, лунок не було, замість бура я взяв плішню, і довбать лід, а потім слухать пів дня в свій адрес всяку..., що це із-за мене в них не клює (це при тому що вони там орали і ходили човгаючи весь час, а глибина там близько 2м), мені не хотілось. В результаті я почав шукати де що ловиться, і відійшовши від берега метрів на чотириста рибачив до обіда. За цей час впіймав десь близька двох десятків плітки-густирки,а потім коли мене сильно дістав верховод, вирішив переміститись метрів на тридцять далі від того місця де я сидів. Приблизно на такій відстані у мене за спиною сидів місцевий дідок, який підібрав ключик до горної плітки, я таку на Пронозівці рідко ловив, а він її періодично витягував на протязі пару годин, прижимаючи двома рукам до льоду щоб відчепить крючок і не викликать зайвої цікавості в колег.. Тільки я перемістився, і витяг пару пліток невеликого розміру, як дід почав збиратись і подавсь петляючи до берега, за ним почали збиратись і уходить переважна більшість риболовів. Через хвилин двадцять мені набридло гіпнотизувати свої вудки і я вирішив перевірить дідову лунку, взяв вудку і пішов до того місця де сидів дід. На пів дорозі вийшовши на чорне пятно льоду я почув інтенсивний тріск, лід почав просідать, і на ньому виступила вода. Я не дуже багато маю досвіду ловлі в таких умовах, але не зрозуміть що як що піду далі, то буду купатись, я не міг. Вобщем, швиденько зібравшись я вирушив на берег, неприємно був здивований на скільки лід "побачивши" сонечко стає підступним, вихід був довгим, з повертанням, петлянням..Все таки старий рибалка добре зоринтувався коли припинити рибалку, даже як що і ловиться така класна риба. Ну як всі розуміють все закінчилось добре, рибки піймав близько двох десятків, і на початку другої години я вирушив до дому.. Жоден карась в цей день від мене не постраждав..
увлекающийся    29.02.2016 • 21:08    [ №15 ]   Репутация: [ + 180 ]
Форум » РЫБАЛКА » Мы тут рыбачим » Ворсклянский залив (Рыбалка в дельте Ворсклы (Кишеньки, Светлогорское))
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Хостинг от uCoz
Навигатор по клубу
Подписка на Email Fisher-Club
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?