..
Самым плодовитым существом на планете без сомнения можно назвать самку трески. За один брачный сезон она может отложить более 6 млн. икринок.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Сегодня были: admin, KANCLER, CARPOVICH, aldr66
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

Зимняя рыбалка 2018 Открытие зимней рыбалки 2018 Получите "подарочек" коллеги-рыб... Карбоновый хлыстик Перволёдок в глухозимье Немножко хорошего клева:) Черные камни И у нас есть окуняки Клуб успешных рыбаков в Instagram Чтобы ловить рыбу потребуется лицензия?

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ


Видра: факти, спосіб життя, пізнавальна інформація

fisher-club.com

Видри і рибаки - конкуренти, але, зазвичай, досить мирно співіснують. Та мало хто знає, що рибаки здавна використовують видр для того, щоб заганяти рибу у сітки. Видри легко піддаються дресурі. Тренують молодих видр у віці 3-4 місяці. Видри звикають, як собаки до свого хазяїна і вірою й правдою служать йому 15-16 років. Навіть і сьогодні, такий спосіб рибалки розповсюджений. Інколи на морду видри одягають намордник та вірьовці відпускають у воду (див.фото внизу).

Видри - це чарівні істоти, які живуть як на суші, так і у воді. Їх часто помилково плутають з бобрами. Вони живуть в основному на суші, що знаходиться в безпосередній близькості від водойм. Видри завжди полюють за їжею: ловлять рибу у воді, а дрібні рептилії поїдають на землі. Видра- це маленька тварина, що в середньому досягає близько чотирьох футів в довжину і має вагу до 30 фунтів. Є 13 зареєстрованих видів відомих видр.

Більшість людей вважають, що видра являється дружньою істотою. Видра, як правило, залишає людей в спокої і не являється загрозою, якщо вам прийдеться зустрітись з нею один на один. Проте, вони можуть вкусити, а також уміють оборонятись своїми хвостами, тому не провокуйте їх, бо будете попереджені.

Більшість видр дуже соціальні тварини і проводять багато часу один з одним. Вони досить грайливі, тому люди часто люблять спостерігати за ними. Заповзання на пагорби і скочування з них, боротьба між собою – це звичайна поведінка вид. Вони також можуть створювати інструменти з елементів їх середовища, з чим вони грають і що використовують для захисту.

Так як видра може проживати в самих різних місцях, за ними легко спостерігати. Не дивлячись на багато досліджень, про їхню здатність до адаптації, навичок виживання, сприймання загрози з боку людей та інших тварин, а також їх зв'язок один з одним, ще багато питань залишаються відкритими.

Ті видри, що живуть в неволі ведуть себе добре. Видра являється не дорогою в догляді. Багато інформації під час наукових досліджень було зібрано саме про тварин, що знаходились в неволі. Звичайно, це створювало проблеми з різними групами захисту тварин. Видра не повинна жити в неволі, якщо в неї немає проблем зі здоров'ям, які не дозволяють їй жити самостійно в дикій природі.

Зусилля, що проводились на протязі багатьох років з ціллю захистити видри, в основному були успішними. Однак, кілька видів залишається ще й досі в реальній небезпеці, в той час, коли кілька інших видів знаходяться в категорії зникаючих.

Але не дивлячись на це, завдяки проведеним діям залишається великий шанс, що ці істоти виживуть в майбутньому.

Видра існує протягом принаймні 5 мільйонів років, згідно раннім викопаним решткам цих тварин. До речі, недавно були знайдені докази існування гігантських видр в минулому. Гігантська видра мала приблизну вагу в 50 кг.

Видри зустрічаються в самих різних місцях і навіть в невеликих водоймах. Але для деяких видів світить сумна перспектива в майбутньому, через проблеми з полюванням і по причині руйнування їх природного місця існування. Багато з них не можуть знайти достатньо їжі, щоб вижити або чистої води із-за високого рівня забрудненості природної зони.

А чи доводилось вам зустрічатися з видрами на рибалці?


23.02.2017 Ссылка Смотрели [1218]


 Похожие публикации
  Комментарии:
  Zubatka
  Оценка: 0
  Ну да, все они милашки, пока морду из лунки не покажут! Сегодня бульбы снова шли, так было страшно усатое чудовище опять увидеть...
  А Валерка, мой бывший напарник, как-то на том же ставке крысу на удочку поймал. Она на него напала, честное слово! Еле отбился...
  zaur
  Оценка: 0
  доводилось! в мого дядька на ставку кілька штук, та він зустрічав гігантську (американська) видру.. та один  охотник її поранив.. після того не зустрічав..
  стаття гарна, особливе відкриття було, що вони піддаються дресурі та звикають до свого хозяїна. один мінус статті: стаття українською, а одиниці виміру в футах та фунтах.
  а ще - видри дуже вправні охотники.. в Бразилії навіть ловлять і їдять піраній та анаконд.

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@admin09.11.2018 14:54Анекдоты про рыбалку и смешные фразы ★ Рыбацкий юмор

@SDemin78701.11.2018 10:49Как выбрать удочку ★ Ловля на удочку

@admin30.10.2018 09:31Разный юмор ★ Рыбацкий юмор

@Lenda24.10.2018 06:52Забавные фото, рисунки, видео ★ Рыбацкий юмор

@sawa7822.10.2018 21:10Река Днепр ★ Полтавская область

Подписка на Email Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка

© 2013-2018 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?