..
В судаке содержание белков выше, чем в курятине, в сазане больше чем в говядине. В составе рыбного мяса содержатся также фосфор, железо, бор, медь, литий, кальций, магний, калий, кобальт, марганец, бром.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Сегодня были: admin, KANCLER, pol2901, vorjik, оберстфиш, Den4ik1
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

Зимняя рыбалка 2018 Открытие зимней рыбалки 2018 Получите "подарочек" коллеги-рыб... Карбоновый хлыстик Перволёдок в глухозимье Немножко хорошего клева:) Черные камни И у нас есть окуняки Клуб успешных рыбаков в Instagram Чтобы ловить рыбу потребуется лицензия?

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ
День рождения
shtorm(42), biryukov(42)


Про встановлення весняно – літньої заборони

Офіційна інформація про встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Кіровоградської області у 2014 році. Офіційні документи які ви тут можете переглянути онлайн. Корисно для всіх рибалок. Зробіть закладку на цю сторінку.

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ (ДЕРЖРИБАГЕНТСТВО) УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ, ВИКОРИСТАННЯ І ВІДТВОРЕННЯ ВОДНИХ БІОРЕСУРСІВ ТА РЕГУЛЮВАННЯ РИБАЛЬСТВА В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ (КІРОВОГРАДРИБООХОРОНА)

Н А К А З

11 березня 2014 року № 26 м. Кіровоград

Про встановлення весняно – літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Кіровоградської області у 2014 році.

З метою охорони природного відтворення водних біоресурсів під час нересту у рибогосподарських водних об'єктах підконтрольних Кіровоградрибоохороні, керуючись ст.19, 20 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", постановою Кабінету Міністрів Украіни від 28 вересня 1996 року №1192 "Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства і здійснення рибальства", п.п. 8.1.,8.2.,8.3 "Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України", затверджених наказом Держкомрибгоспу від 18.03.1999р.№33 зареєстрованим в Мін'юсті 25 травня 1999р. за №326/3619 та п.п.3.14.,4.4.,4.14.3.,5.3 "Правил любительського і спортивного рибальства", затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.99р., зареєстрованих Мін'юстом України 28.04.99р. за № 269/3562,

НАКАЗУЮ:

1. Заборонити промислове та любительське і спортивне рибальство, на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Кіровоградської області, у такі строки:

- на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах, у межах відповідальності Кіровоградрибоохорони, - з 1 квітня до 10 червня 2014 року;

- в усіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня, а в придаткових - з 1 квітня по 30 червня.

2. Заборонити під час весняно-літнього нерестового періоду проведення у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано - ракушкової суміші, а також, у відповідності до п.3.14 "Правил любительського і спортивного рибальства", пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів на ділянках, зазначених у затверджених цим Наказом Переліку нерестовищ на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено ( за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.).

3. Поінформувати обласну держадміністрацію та оповістити через ЗМІ населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлені терміни весняно – літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів.

4. У роботі керуватися Планом спільних заходів Кіровоградрибоохорони, Управліннями МВС України в Кіровоградській області та Держекоінспекції у Кіровоградській області по охороні рибних запасів та боротьбі з браконьєрством в зоні діяльності Кіровоградрибоохорони на 2014 рік.

5. Затвердити перелік нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах (додається).

6. Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно Переліку нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах

7. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Начальник управління М.В.Руденко

Затверджено: Наказом управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області № 26 від11березня 2014 р.

ПЕРЕЛІК

ділянок, що відводяться для спортивного і любительського лову риби на час проведеннятримісячника з охорони водних біоресурсів в період нересту 2014 року.

На заборонений весняно-літній нерестовий період любительський та спортивний лов риби дозволяється тільки з берега однією поплавковою або донною вудкою (з одним гачком), або спінінгом (для блешення) на наступних ділянках, з обов’язковим дотриманням «Правил любительського і спортивного рибальства».

1. Кременчуцьке водосховище:

- с.Ревівка – від стоянки човнів (с. Ревівка) до входу в річковий порт м. Світловодськ.
- с.Андрусівка – район кар’єру „Бессарабія”.
- с.Нагірне – район бази „Зв’язківець”.

2. На малих та середніх річках, інших рибогосподарських водоймах.

Головний спеціаліст сектору іхтіології Та регулювання рибальства Балабан Є.Ю.

Затверджено: Наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області

№ 26 від 11 березня 2014 р.

Перелік нерестовищ по Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено.

Дніпродзержинське водосховище

1. Власівський залив (лівий берег) - від початку садівничого товариства "Будівник", включаючи Самусіївські плавні до затоки Кагамлик. Від корінного берегу до форватора (600 га ).

2. Білецьківські плавні (правий берег) - від піонертабору "Чайка" вниз по течії до бувшого рибгоспу "Верхньодніпровець". Від корінного берегу до о. "Зелений", "Динька", "Попівка" - (1400 га).

3. Дереївські плавні (правий берег) - від Дереївського кар'єру до риббригади ВАТ "Станція Придніпровська". Від корінного берегу до форватора - (800 га)

4. Куцеволівські плавні (правий берег) - від Куцеволівського кар'єру до 30-го буя. Від корінного берегу до форватора - (150 га).

Нерестовища нижньої частини Кременчуцького водосховища:

1. Андрусівська затока (Світловодський район). Площа затоки – 50 га, з них мілководдя – 27 га.

2. Цибульницька затока – від острова Московська гора траверзою на протилежний берег і вгору до гирла р. Цибульник.

Головний спеціаліст сектору іхтіології та регулювання рибальства Балабан Є.Ю.


17.03.2014 Ссылка Смотрели [1172]


 Похожие публикации
    Комментарии:
    KANCLER
    Оценка: 0
    Спасибо за информацию. Хотелось бы такой же Приказ увидеть по Полтавской обл. с ее реками...

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@pol290119.12.2018 11:01Зимняя рыбалка и соревнования в Кременчуге ★ Полтавская область

@sawa7816.12.2018 18:11Река Псёл ★ Полтавская область

@Karakunka13.12.2018 23:17Лески для летней и зимней рыбалки ★ Снасти для ловли мирной рыбы

@SergeiFrl12.12.2018 20:42Палка для джиговой ловли ★ Снасти для ловли хищников

@KANCLER03.12.2018 08:18Флудилка Полтавской обл. ★ Полтавская область

Подписка на Email Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка

© 2013-2018 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?