кто-то может скоро пожалеть, что не участвовал в конкурсе отчетов...
Селёдка сконцентрировала в себе все полезные качества рыбы. В её мясе содержатся соединения йода и микроэлементов в большом количестве, а рыбьего жира в ней - почти 30% от массы.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Сегодня были: admin, KANCLER, Aleks, pol2901, Lenda, Ben, Karasik, Matros, егор, оберстфиш, zaur, vezdehod, Эхолот, sawa78, Roma1976, Lukas, sacha1984, Костюк
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

А у тебя уже есть катушка DAIWA NINJA Призы соревнований Наши посетители на карте Традиция организации зимних турниров откры... Как правильно писать отчеты о рыбалке Фен-шуй на рыбалке Видра: факти, спосіб життя, пізнавальна ін... Рыбалка в стиле старого анекдота Мороз рыбалке не помеха ВНИМАНИЕ ..

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ


Спрощування міфів

Наслухавшись по більшій части від "диванних" рибалок казок про неймовірні улови по першій кризі і вірячи своїм вухам було прийнято рішення повторити ці "подвиги" одноосібно та в компанії таких же допитливих кадрів. Першим ділом поперлися на Салівку, де в той час "набивали за день до 10 кг окунів на брата". По приїзду я зрозумів, що кількість риболовів з імовірною наявністю риби на глибині 1.5 м якось не збігається з реальністю, зважаючи що ловлять тут вже два тижні в середньому з півсотні чоловік. Риба ж не яблука - з неба не падає, а підхід її дуже обмежений. Ту, що підійшла з вечора, висмикують за годину зранку і ... ма...Те що мені дісталося можна ще назвати окунем, хоча і малувато буде, а ось в районі "грохоталки" люди влаштували "геноцид" йоржикам з окуньками розміром з палець. Давно я йоржа не бачив - дали сфоткать. Коти будуть раді, рибалка - пшикова.Далі були Потоки з "уловами білої риби до 16 кг на особу". Перевірка показала майже повний нуль - на тридцять рибаків за виключенням одного "спеца", який мотався по чужих лунках та показував клас "витягуючи густеру з під носа у хозяїна "шахти". Вірогідність попадання на рибу у нього виростала в рази - довбати та кормити не треба, лунки "перепочили" - бац-бац і в наступну... Народ же дивився на нього як на Бога не розуміючи самої суті цієї картинки. Таке також буває.І ось настала майже весна та на вулиці приблизно +5. Це вже жара, треба діставати надувачку. Для надійності обшиваємо човен ще одним шаром захисту від пропливаючої криги і в бій за судаком. Але замість судаків наражаємось на трьох крикливих водних рятівників, які коли зовсім захрипли просто спостерігали з острова за "придурком прибацаним" до кінця риболовлі.Але я їх довго не мурижив - поїхав додому без судака,але тих, хто внизу за грядою ховався, все ж таки покажу.Тому і Новорічний балик забезпечено. Рибалка 50 на 50. Успіхів і Вам.

Fisher-club
Автор Лодочник
Добавлено 18.12.2014
Время 14:29
Об авторе Смотреть визитку

Ссылка Смотрели [479]


  Комментарии:
  Мореман
  Оценка: 0
  Я по русски скажу так что без обид.Професионально Лодочник отловился. Я вот тоже планирую завтра выйти на свои места с бережка с спиненгом попробовать щуку соблазнить на железяку.Два года назад я взял в это время 2-х одна 6кг вторая 8кг.Я на сайте у конкурентов тогда был зарегистрирован где и вы Лодочник.Я выкладывал улов так меня ботаники чуть не сожрали от зависти.Все в браконьерстве обвиняли.
  KANCLER
  Оценка: 0
  Толян! Ждем твоих щук уже на этом сайте потому что от безрыбальствования уже тоска зеленая... :(  Может фото твоих трофеев заставит и меня расчехлить спининги и выгнать смазку из катушек? :)
  Димон
  Оценка: 0
  Мореман - А где это тебя чуть не сожрали от зависти  и где это тебя обвиняли в браконьерстве ? (?)
  babax
  Оценка: 0
  10кг умножить на 50 рыбаков получается полтоны в день. за две недели получается 7 тонн. страшно подумать...
  KANCLER
  Оценка: 0
  Это же сколько котов можно прокормить? :)
  KANCLER
  Оценка: 0
  Ух ти!!! То ти не знайшов судака і наловив жереха???
  А на що ловиться зимовий жерех (якщо це звичайно не комерційна таємниця)? Думаю нам "диванним" рабалкам :) буде цікаво для загального розвитку. Бо я в таку погоду точно не сяду в надувного човна. Стрьомно :)
  Лодочник
  Оценка: +1
  Ніякої таємниці. Просто треба чітко знати де знаходиться жерех в певний час року. На зимувальні ями він не сходить, а перезимовує в низах зливів за перекатами в найглибших місцях. Тому треба подати приманку у вигляді помираючої рибки вниз по течії з підйомами з дна та опусканнями в діапазоні 1 метра. Закидати треба вверх по течії та бути готовим попрощатися з приманкою в зачепах. Тому приманок треба нарізати болгаркою багато з підходячого стержня і т.д. і т.п.
  KANCLER
  Оценка: 0
  Дякую за цікавий лікбез.

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@Lenda20.11.2017 09:36Река Днепр ★ Полтавская область

@admin19.11.2017 16:57Маленькие хитрости ★ О сайте

@admin18.11.2017 02:07О членстве в клубе успешных рыбаков ★ У нас в клубе

@admin15.11.2017 11:11Ошибки на форуме и сайте ★ Пожелания и замечания

@CARPOVICH12.11.2017 19:53С Днем рождения ★ Поздравления и пожелания

Подписка на Email Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка
Сейчас на сайте

© 2013-2017 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 6
Гостей: 5
Пользователей: 1
Smart Group Vision

Клуб успешных рыбаков - будь в курсе важных событий

Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?