..
Самой увесистой пресноводной рыбой считают осетра, пойманного в Калифорнии (США) в 1983 году. Общий вес этой махины составил целых 212, 28 кг.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Сегодня были: admin, KANCLER, vorjik, оберстфиш, Den4ik1
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

Зимняя рыбалка 2018 Открытие зимней рыбалки 2018 Получите "подарочек" коллеги-рыб... Карбоновый хлыстик Перволёдок в глухозимье Немножко хорошего клева:) Черные камни И у нас есть окуняки Клуб успешных рыбаков в Instagram Чтобы ловить рыбу потребуется лицензия?

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ
День рождения
shtorm(42), biryukov(42)


Прощання з лиcтопадом

Підбиваючи підсумки останніх "рибацьких рейдів" вимальовується така собі різноманітна картина з трьох днів і щоб було менше писанини і читанини "зліпимо їх до купи з того що є на форумі та добавимо день останній". День1 Доброго дня Вам, земляки. Багато з Вас зі мною знайомі з іншого сайту, де зараз об"явили міжсезоння і рибалка відійшла на задній план. Але у справжніх рибацюг міжсезоння не буває, тому я сподіваюсь на те, що знайду тут однодумців чи навіть товаришів по захопленню. Для прешого знайомства коротко скажу про вчорашню рибалку на Дніпрі в районі річкового вокзалу. Особливої надії на улов якось не відчувалось та ще й по такій погоді, але все це краще ніж каміння з неба і коли майже через 2 години я вирішив збиратись додому, відчулося легесеньке тук-тук. Чого-чого, а підсікати ми вміємо - особливо увісні, коли й жінка злітала з кроваті.

Моїм "пацієнтом" виявилась щучка десь за добрий кілограм і як ведеться у нас риболовів - перший успіх окриляє, тому-то так же пощастило і наступним пацієнтам - судакам.

Вибравши норму і відморозивши я... спину бігом зібрався і мерщій додому, бо за це жінка дасть чортів. Улюблений тролейбус - пів години реву, лязгу і... є що згадати. Та коли ж вже воно потеплішає.День 2

Все-таки є Бог на світі та допомагає мені виправитись перед Вами за вчорашню майже "некондицію" на фото з рибою, хоча спіймати її зараз не так вже й просто. Оцей кабанчик в 4.8 кг. хоча і повивертав мені сьогодні руки, але сподіваюся порадує Ваше око. Без тролейбуса ні кроку!

День 3

Для нас, людей, характерно мати особливі звички, які набуті в процесі життя і майже ніколи не змінюються. Ці звички характеризують і саму людину в її поводженні. Наприклад, у кожного собачатника є тільки своя улюблена порода собаки, яка, на його думку, відповідає на 100% тільки його баченням "що таке собака" та в більшості копіює характер самого власника. У тих же рибаків, хто часто буває на воді також з'являється логотип мислення та бажання піймати "собі подібного". Як на мене, то кращого супротивника ніж судак просто не існує. Часта зміна місця перебування, непередбаченність та швидкість погоні за жертвою з міцним ударом щелепами просто зачаровує. Можливо, звісно, поїхати "на карасика" , але це лише тоді коли "доступу до тіла не існує". Тому знову "бомбимо" судака. Так, досить розмальовок, ближче до теми третього дня, скажет Ви. Завдячливо скажу, що в той день я прийняв рішення перевірити захаращення під крутояром на о. Динька.
Там дійсно "партизанили" ось такі "хлопці-молодці", які довго огризалися, а надвечір здалися на милість переможця. Загальна їх вага як для вихідного дня на ГЕСі провокує ще один рейд по "партизанських тилах"Але ж зима все давить. Тому не забувайте про свої надувні човни, пам'ятайте, що зберігання їх при нажче 0 грудусів призводить до пошкодження клеєвого з'єднання і до ось такої,наприклад, халепи:
В разі якогось негаразду з човном можете звертатися - допоможу в будь-якій ситуації. Тел: 097-465-17-83. Дякую за увагу.


Fisher-club
Автор Лодочник
Добавлено 30.11.2014
Время 09:55
Об авторе Смотреть визитку

Ссылка Смотрели [922]


 Похожие публикации
  Комментарии:
  Zubatka
  Оценка: 0
  Толя что-то обмолвился про РАСа? Это тот "один рас", что меня на старом форуме чмырил за "жалкие кучки рыбки"? Так он ещё и микроджигер, оказывается? Вот тебе РАС! На воре и шапка горит...
  Zubatka
  Оценка: 0
  И ещё поучимся украинскому языку. Стыдно, но до сих пор не умею писать на родном языке. Спасибо Вам за такой красивый отчёт на спивучей мове.
  Кстати, Юра, совесть по-украински - это сумлiння. Вчи рiдну мову, бовдур!
  Лодочник
  Оценка: 0
  Так -так . Ці лупоокі більше нічого не можуть як окуньців собі подібних шмаляти. Рученьки то заточені тільки під ультралайт і нормальну "палку" вже не втримають. Вони  не можуть фізично піймати велику рибу тому і видають бажане за дійсне. Нехай їм грець.
  Мореман
  Оценка: 0
  Поздравляю Лодочника с уходом от ботановского сайта.Пусть ихний гуру в ковычках Рас паром пописяет когда до его черепушки дойдет что потерял из своих рядов очередного рыбацюгу.Пускай у себя на ресурсе дальше пишут как в попу рыбке искуственое дыхание делают Прокурор и все остальные ботаны.ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ ЛОДОЧНИК В КЛУБ МУЖИКОВ РЫБАЦЮГ НУ И СИЛЬНЫХ РЫБАЧЕК КАК НАША ЗУБАТКА.
  Лодочник
  Оценка: 0
  Про ТОЙ сайт краще промовчати щоб не підвернуло. За такі улови горе-майстрам руки повідбивати треба . Понти та й годі. Хай.
  KANCLER
  Оценка: 0
  А тепер у мене запитання до автора цього звіту : я вже багато років зберігаю свою лодку в гаражі, який не опалюється і поки що все було добре. Від чого це залежить? Все до пори до часу, чи від матеріалу з якого зроблений човен, чи від того як він складений на зиму? Взагалі вважаю тема цікава і актуальна.
  Лодочник
  Оценка: +1
  З приводу користування та зберігання надувних човнів є багато плюсів і мінусів. Плюсів більше в зберіганні та транспортуванні, мінусів - в експлуатації. Головне добре вивчити та виконувати умови виробника на ваш виріб. Особливо це стосується виробів із ПВХ на які великі та низькі температури діють вбивче та безповоротно. Ось наприклад смужка-регулятор, яка задубіла на зовсім не гнеться під своєю вагою і нова. Різниця очевидна, але ми часто не помічаємо цих змін так як цей процес не такий швидкий і виявляється тільки в порівнянні з новою тканиною. Та це ще пів біди. Від високих та низьких температур дуже страждають самі клеєві з'єднання і на перший погляд новий майже човник виявляється пшиком та потребує початкового перебору. Дуже багато залежить від самої якості клею,  застосованого для даного виробу незалежно від марки. Буває, що "фірма" розвалюється, а "мануфактурі" все по барабану. Не маю права без висновків експертизи  хаїти виробників некондиції, але скажу вам прямо: бійтеся "Ад-тів" та любих модно-камуфльованих човнів. Розвалюються "на раз". Так що факт 50 на 50 тут також присутній.
  KANCLER
  Оценка: 0
  Просто чудовий звіт про рибалку!!!
  Я думаю нас читають не тільки наші постійні члени клубу а і наші колеги з інших сайтів, тому думаю, що дехто з власників сайту (не буду називати якого саме) пожалкує, що змусив такого чудового рибалку залиши ТОЙ сайт, де людину як на мою думку зовсім незаслужено почали цькувати. 
  Ну нехай то залишиться на їхній совісті, а ми тепер маємо справжнього рибалку, унікального майстра своєї справи і не тільки, якому є чим ділитися своїм досвідом з молодим поколінням.
  st0kaN
  Оценка: 0
  Гарний звiт! Пишiть ще, не зупиняйтесь :)

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@pol290119.12.2018 11:01Зимняя рыбалка и соревнования в Кременчуге ★ Полтавская область

@sawa7816.12.2018 18:11Река Псёл ★ Полтавская область

@Karakunka13.12.2018 23:17Лески для летней и зимней рыбалки ★ Снасти для ловли мирной рыбы

@SergeiFrl12.12.2018 20:42Палка для джиговой ловли ★ Снасти для ловли хищников

@KANCLER03.12.2018 08:18Флудилка Полтавской обл. ★ Полтавская область

Подписка на Email Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка

© 2013-2018 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?