..
Физалия – это одна из крупнейших ядовитых медуз. Она плавает по поверхности воды. Сверху у нее своеобразный парус - наполненный газом зонтик. А под водой – длинные, до 50м, щупальца.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Пока никто из членов клуба на сайт сегодня еще не заходил
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

А ты откуда узнаешь про правильные рыболов... Про безопасность на рыбалке Рецепт из мидий гурманам клуба успешных ры... Зачем тебе ружье, если ты рыбак 5 лучших рыболовных узлов которые ты долже... Советы покупателям в интернете

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ


Кременчуцький силікон Короті порвав Полтавських окунів

fisher-club.com

Доброго дня, шановні форумчани! Я людина новенька на форумі. Нещодавно пише мені всім відома одіозна Ірина (зубатка) і порадила мені цей форум тому, що знає як я частенько виїджаю на риболовлю до берегів Дніпра... я ій відповів, що вже давно слідкую за цим сайтом але як гість. А потім згадав, що навіть вже був зареєстрований і ось вирішив написати свій перший звіт. Ще хочу повернутися до Іри (зубатки).. ви на неї дуже не ображайтеся, скажу вам по секрету, що вона перегризлася, майже, з усіма форумчанами Полтави з якими їздила на риболовлю.. ну гостра на язик жіночка та й свої "таракани" в голові маються. З часом звикнете. P.s. Ира, без обид.

Взагалі ловлю я мирну рибку, таку, як карась, плітка, густьорка, краснопірка, дуже подобається лин але рідко попадається в прилові. Риболовлею займаюсь у всі сезони. Пару років тому вирішив по спінінгувати. З того часу в мене проявилася любов до окушків. Люблю ловити джигом. До щуки я ще не доріс, але бажання є в майбутьному приструнити до свого спіна і зубату. Окунь для мене найдобріша риба в різному вигляді, чи то варена в юшці, чи в'ялена до пивка! Ось і наступила Золота пора для ловлі окуня!

Пару місяців тому списався а потім созвонився з дуже приємною людиною - Олегом Коротя. Він почав виливати приманки власного вирорбництва. Є терміни: вбивця товстолоба, карася, жереха, а от Олег робить "вбивцю окуня"! Тоді ми гарно і доброзичливо поспілкувалися з ним на цікаву для нас обох тему. Він мені дав кілька порад по ловлі окунів. Потім вислав мені свої силіконки і як добра душа підігнав мені ще пару десятків зверх того що я замовив. Я сказав з мене "рогань" він сказав краще звіт.

І ось мій перший виїзд на окуня в цьому році. 14.10 державні вельможі зробили для нас вихідний. Нас з товаришем запросили їхати на Оріль за плотвичкой і густьоркой. Подумавши та повагавшись - відмовились і ні разу не пожалкували, бо ранок був морозним, як раз окуньовий. Прибули на пригородний ставочок об 11-тій ранку, а закінчили риболовлю десь о четвертій. За цей час окуня радували різними розмірами (від півдолоні і більше долоні). Дріб'язок випускали, більших брали. У висновку 4 кг. окушків на двох. Першим розловився товариш, і взагалі він вперше ловив нормальним спіном. Він починаючий в цій справі. На відміну від нього я трошки знав що по цій водоймі окуням в минулому році подобались червоні кольори твістеров, що йому і порадив. Він чіпляв їх на джиг-головки. Я, в свою чергу, не надіявся на бешений кльов і тому, як завжди, експерементував. Спробував вперше по пораді Олега відвідний повідок (схоже на каролінку) з його джвастіком масляного кольору. Тички були, а результату не було. Я так розумію такий монтаж кращий для річок, де кльов гірший ніж в закритій водоймі. Після двух спійманих колегою окушків вирішив переозброїтись. Взяв заздалегідь заготовлений шарнірний монтаж ("чебурашка" + офсетнік), а на ньому вже був почеплений рачок виробництва "мейд ін О.Коротя" кислотного кольору. В нього два вида рачків: 1) маленький з тоненькими щупальцями, 2) великий і товстий з широкими клещнями (я його називаю "олень або лось", бо на вигляд він наче голова лося з рогами).

Так от я думав зняти цього "оленя" і почепити шось менше за розмірами, а потім думаю кину пару разів.. і на першому забросі прямо в точці падіння приманки заробляю результативну покльовку окушка ледь в два рази більшого самої силіконки. І цей "лось" почав рвати окунів в пух і прах поки не відкусили один "ріг". Але і цей поранений "солдат" робив свою справу, ну трішки гірше. В цей день той "лось" був королем. Потім експерементував з іншими кольорами - ловили, але трошки гірше і та же проблема з відірваними рогами. Товаришу пропонував кислотну "німфу" розловити (може не так наз. виглядає як червячок з 8 лапками, його назвав " страшко"), але він відмовився і теж сказав, що це шось страшне.. а я кажу:-"окуню подобається все страшне"..

Сьогодні вирвався раніше з роботи на пару годин і таки сам розловив цього "страшка".. працював кислотний колір.. Олег, велике дякую за такі недорогі та уловисті приманки!

Fisher-club
Автор zaur
Добавлено 16.10.2015
Время 23:42
Об авторе Смотреть визитку

Ссылка Смотрели [1475]


  Комментарии:
  Korotia
  Оценка: 0
  Заур,если там где Вы ловите есть жирные окуня,должна отлично ловить Аваруна 65-я,возьмите у Ирины парочку на прокат! :-) • [  Материал ]
  zaur
  Оценка: 0
  ага.. у Ирины.. та вы шо... я еле уговорил ее поставить вашего крабика на джиге вместо вертушки на её же спин.. не хотела, вроде, как-будто 100 долларов разменять перед дефолтом • [  Материал ]
  Эхолот
  Оценка: +1
  Вот так Заурчик! Ай да молодчина! Давай начинай щук потягивать, уже пора. • [  Материал ]
  zaur
  Оценка: 0
  Спасибо, Володя! по поводу щук: всему свое время.. еще рановато для меня • [  Материал ]
  aldr66
  Оценка: +1
  Хорошие полосатики,упитанные))) всем зачет-льющим и ловящим)) • [  Материал ]
  zaur
  Оценка: 0
  Спасибо! • [  Материал ]
  KANCLER
  Оценка: +1
  Ну вот все больше и больше людей подтверждают что у Короти золотые руки и рабочий силикон, а стоит в разы дешевле магазинного. Так зачем платить больше и поднимать экономику Японии если можно дать заработать Олегу за его упорство и постоянное стремление к совершенству и не легкий труд!!!
  Заур! Ты теперь просто обязан сделать рекламу этого силикона в Полтаве, чтобы у Олега появилось столько заказов, что он начнет подумывать уже не о ручном литье, а о покупке мини-линии по разливу :):):)
  А за отчет СПАСИБО!!! Присоединяйся к нашей компании но уже не как гость, а как пишущий рыболов-практик! Такие отчеты помогут многим колеблющимся рыболовам сделать свой правильный выбор и начать ловить правильными приманками! • [  Материал ]
  zaur
  Оценка: 0
  Спасибо за приглашение! реклама будет 100%.. уже успел повлиять на Ирину (зубатку) по поводу ее отношения к Короти.. теперь она ним довольна • [  Материал ]
  st0kaN
  Оценка: +1
  Добро пожаловать :)
  Отличный результат, поздравляю • [  Материал ]
  zaur
  Оценка: 0
  Спасибо! приятно! • [  Материал ]
  Zubatka
  Оценка: 0
  Заур, если бы ты позвонил раньше, а не в 22-00, да рассказал про свой отчёт, я бы работу отложила, чтоб с тобой рвануть! Я же ничего не знала про этих окуней... Тем более, что у меня тоже есть силикон от Короти. Ну ты даёшь! Вот молодчина! • [  Материал ]
  zaur
  Оценка: 0
  лучше ты б и не знала.. лег в 3 ночи -зубатка разбудила в 5.. ох уж... • [  Материал ]

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@ПавлоРибак26.09.2022 09:28Разный флуд ★ Флудилка для рыбаков

@aquatory19.07.2021 14:05Рыбалка на Днепре ★ Мы тут рыбачим

@aquatory19.07.2021 14:02Снасти для зимней рыбалки ★ Снасти зимней рыбалки

@KANCLER01.12.2020 20:00Осенний Кремень - 2020 ★ Турниры, соревнования, мероприятия

@yaninabondar21.11.2020 22:32Анекдоты про рыбалку и смешные фразы ★ Рыбацкий юмор

Подписка на Email Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка

© 2013-2022 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?