..
К необыкновенным полезным свойствам сёмги относится одна особенность, в её мясе не задерживаются вредные вещества. В нём будто проходит процесс самоочищения. Исходя их этого сёмгу считают абсолютно безвредной.

к л у б   у с п е ш н ы х  р ы б а к о в

Пока никто из членов клуба на сайт сегодня еще не заходил
ПУБЛИКОВАТЬ ОТЧЕТ

Барахолка для рыбаков

ПУБЛИКОВАТЬ ОБЪЯВЛЕНИЕ СМОТРЕТЬ ОБЪЯВЛЕНИЯ

Популярные публикации

А ты откуда узнаешь про правильные рыболов... Про безопасность на рыбалке Рецепт из мидий гурманам клуба успешных ры... Зачем тебе ружье, если ты рыбак 5 лучших рыболовных узлов которые ты долже... Советы покупателям в интернете

Партнеры клуба

Каталог полезных сайтов

ДОБАВИТЬ САЙТ В КАТАЛОГ СМОТРЕТЬ КАТАЛОГ САЙТОВ


Класика жанру, або пізно всрався

Сьогодні я вам розкажу як мені не пощастило, бо я довго спав. Всю ніч тренував свого Рекса на предмет поганяти кішок, або ще когось по роботі, він "гадість така"не слухався і вимотав усі мої нерви навиворіт. Тому спати довелося аж до 12-00, що не зовсім вистачило для повного шастя.

Прокинувся я від страшного сну, де по режисурі хтось придумав, що я забув рибацьке спорядження у тролейбусі, коли допомагав витягувати велосипедиста із під нього. Виявляється просто хотілося в туалет. Жах!

fisher-club.com

Тепер треба було б протестувати мій новенький "дайва інфініті" бо незабаром з'їзд типу змагань, а я про нього дупля не віддаю. На березі аж в 13-00, поки складав причандалля та накачував каяк, то була вже 2-га година дня.

Води зовсім мало, течія майже відсутня понад берегом. Люди кажуть, що вода була велика вже о 9-й ранку. Блин горілий, все прогавив, цирку не буде! Але як іноді каже один Косоокий Мисливець"устроіл трєніровку пєрєд важнимі сорєвнованіямі" для профілактики.

І ось перший результат на новий спінінг - судачок з кілограм. Хай буде. Тут телефонує Юра Канцлер і застає мене на гарячому прямо на місці злочину. Кажу, що піймав одного судачка на кіло і тепер точно знаю, що звіт про рибалку доведеться таки писати. Ось тепер читайте і дивуйтесь. Оце фото я зробив вдома, де в кожній руці в мене по рибині. Якщо хтось не вірить, то нехай, що ж поробиш, так деколи люди роблять.

fisher-club.com

Для підтвердження скину ще фотки з берега з добавкою опісля кілошного судачка. Оце те, що зліва називається язь,приплів аж із Сули на кременчуцькі пороги, зправа додаток до вихідного столу - судак - 2. Але ж було втрачено саме дороге - час, коли давали воду. В 17-00 додому на тролейбусі.

Що стосується спінінга, то в цілому палка робоча, дзвінка, пуляє за небеса і імідж свій тримає. Думаю не одного рибацюгу спустить по рейтинговому списку на майбутньому зльоті. Що, страшно? Не бійтеся я пожартував, ось сусід, той піддасть Вам жару.

Fisher-club
Автор Лодочник
Добавлено 02.10.2015
Время 19:52
Об авторе Смотреть визитку

Ссылка Смотрели [1497]


  Комментарии:
  Zubatka
  Оценка: 0
  Язя никогда не видела... • [  Материал ]
  CARPOVICH
  Оценка: 0
  Ось чому я там буду. Інші особливості , за винятком пари трійки чоловік мене мало цікавлять. Особливо ті хто привезе рибу, заготовлену з п"ятниці.
  Так думать-лучше дома сидеть в своем погребку... • [  Материал ]
  Лодочник
  Оценка: 0
  Дякую за пораду, Капрович, але у зв*язку з різким похолоданням зроблю я все в точності навпаки, візьму відпустку і відгули за прогули та дам жару по Дніпру аж до Нового року, або й пізніше зупинюся, а Вам, коли будете в Кременчуці, також наллю з кладовки, тільки не самої кращої. ОКЕЙ? • [  Материал ]
  CARPOVICH
  Оценка: 0
  Ок!!!Будем пить не самую вкусную!!! • [  Материал ]
  Лодочник
  Оценка: 0
  Якщо безпринцепове жраття бухла приймати за задоволення, то мені потрібно просто зайти в кладовку, там є літрів 100 різних настоїв і не треба нікуди виїзжати. Там можна і поспати при нагоді. І хто яких "едіномишленніков" шукає справа особисто кожного, звісно, я конче хочу познайомитись із Зубаткою --- людиною не упереджливою і совісною, Ось чому я там буду. Інші особливості , за винятком пари трійки чоловік мене мало цікавлять. Особливо ті хто привезе рибу, заготовлену з п"ятниці. • [  Материал ]
  оберстфиш
  Оценка: 0
  А я вообще то думал, что у нас слет единомышленников, а оказывается - соревнования ! Не люблю соревноваться еще с времен Лени Брежнева, нет кайфа от соревнований ! Все должно быть в удовольствие !!! • [  Материал ]
  KANCLER
  Оценка: 0
  Саня! Это будет два в одном поэтому кто за чем едет, на то и будет делать упор... ;) • [  Материал ]
  KANCLER
  Оценка: 0
  Є таке російське прислів'я яке не буду перекладати на російську мову бо воно повинно в оригіналі "Цыплят по осени считают" це що стосується твої чудо-палки ;) • [  Материал ]

Ваш комментарий:

ДОБАВИТЬ ТРОФЕЙ ОЦЕНИТЬ ТРОФЕИ

Спонсоры клуба

Новые записи на форуме

@aquatory19.07.2021 14:05Рыбалка на Днепре ★ Мы тут рыбачим

@aquatory19.07.2021 14:04Разный флуд ★ Флудилка для рыбаков

@aquatory19.07.2021 14:02Снасти для зимней рыбалки ★ Снасти зимней рыбалки

@KANCLER01.12.2020 20:00Осенний Кремень - 2020 ★ Турниры, соревнования, мероприятия

@yaninabondar21.11.2020 22:32Анекдоты про рыбалку и смешные фразы ★ Рыбацкий юмор

Подписка на Email Fisher-Club
Подписка на Facebook Опечатка

© 2013-2022 • fisher-club.com • Хостинг от uCoz
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Smart Group Vision
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?