Начало форума Новые сообщения ·  
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: KANCLER  
Форум » ПОДГОТОВКА К РЫБАЛКЕ » Экипировка рыболова » Аптечка (береженого Бог бережет...)
Аптечка
Протягом всього власного, доволі тривалого, риболовно-човнового життя жодного разу не виникало потреби надавати друзям, чи використовувати для себе серьйозну першу невідкладну медичну допомогу (тьфу-тьфу-тьфу) - Бог милував. Власна обережність, то перша й основна запорука власної безпеки. А ще серед рибаків та мисливців існує повір"я - коли у власному арсеналі є аптечка (укомплектована за всіми правилами) - вона не знадобиться.

Між іншим - бували ситуації, коли ті, чи інші "штучки" з аптечки допомагали вирішити деякі "технічні" питання. aga

А у тому, що кожен з нас кожну хвилину наражає себе на небезпеку - жодного сумніву: гострий ніж, неменш гостра сокира, полум"я та вуглі багаття, бите скло (якого, нажаль останнім часом немало) - все це, та багато іншого може стати причиною травми. Для того, щоб відпочинок не перетворився у пекло бути уважним та обережним замало - слід бути готовим допомогти собі, або товаришу.

Тут поговоримо про те, чого і у якій необхідній кількості (щоб не таскати за собою всю аптеку) треба мати у власній, походній аптечці.
Не питай мене ніколи хто я...
Коли мене не стане - відповідь прийде сама.
D_J_Owl    14.02.2015 • 13:46    [ №1 ] | Изменено D_J_Owl - Сб, 14.02.2015, 13:49   Репутация: [ + 27 ]
В аптечке всегда должен быть презерватив - незаменимая штука на рыбалке и на охоте.
ловись большая и маленькая
Санек    15.02.2015 • 01:18    [ №2 ]   Репутация: [ + 4 ]
Форум » ПОДГОТОВКА К РЫБАЛКЕ » Экипировка рыболова » Аптечка (береженого Бог бережет...)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Хостинг от uCoz
Навигатор по клубу
Подписка на Email Fisher-Club
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?