Начало форума Новые сообщения ·  
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: KANCLER  
Форум » РЫБАЛКА в УКРАИНЕ » Кировоградская область » Новости Кировоградской области
Новости Кировоградской области
27 квітня 2015 року інспекторами Кіровоградрибоохорони під час проведення рейду в Цибульницькій затоці Кременчуцького водосховища Світловодського району Кіровоградської області було затримано гр. Б., який займався ловом водних біоресурсів забороненими знаряддями лову – 4 сітками загальною довжиною 200 м. При цьому порушник виловив: карась – 84 шт., тарань – 65 шт., лящ – 5 шт., раки – 2 шт. загальною вагою 24 кг, чим завдав збитків рибному господарству України на суму 7 854 грн.
admin    28.04.2015 • 13:42    [ №1 ]   Репутация: [ + 205 ]
29.04.2015 року, в ході проведення рибоохоронного рейду спільно із співробітниками Світловодського МРВ УМВС України в Кіровоградській області з виявлення фактів браконьєрства, головним державним інспектором сектору оперативного забезпечення Кіровоградрибоохорони було виявлено факт вчинення протиправних дій гр. Г. за наступних обставин: О 03 годині 00 хвилин 29.04.2015 року, гр. Г., в період нерестової заборони, знаходячись в районі острова Липовий Кременчуцького водосховища на річці Дніпро Світловодського району Кіровоградської області ловив рибу забороненими знаряддями лову – сітками мисиновими в кількості двох штук, ячією 32х32 мм, довжиною 70 м кожна. Внаслідок протиправних дій, останній виловив рибу – 711 екземплярів плітки, загальною вагою 94 кг, чим спричинив матеріальних збитків державі на загальну суму 60 435 грн. (Розрахунок відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 року № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів»). В діях гр. Г. вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 249 ч.1 КК України – незаконне зайняття рибним добувним промислом, яке заподіяло істотну шкоду. Матеріали виявленого правопорушення будуть направлені до Світловодського МРВ УМВС України в Кіровоградській області, для долучення до матеріалів ЄРДР.
admin    04.05.2015 • 15:38    [ №2 ]   Репутация: [ + 205 ]
Щорічно, восени користувачами водних біоресурсів, які здійснюють свою господарську діяльність на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах в районі відповідальності Кіровоградрибоохорони – в адміністративних межах Кіровоградської області, проводиться вселення водних біоресурсів з метою відтворення та поповнення запасів риби у водоймі.

Зариблення відбувається за кошти користувачів (підприємців), в 2015 році – річниця, вже 5 років як ми відновлюємо запаси біоресурсів.

Ця подія є урочистою та святковою, як для користувачів, так і для жителів риболовного регіону, які мешкають вздовж берегової лінії, зокрема в с. Дереївка Онуфріївського району, де проводиться зариблення Дніпродзержинського водосховища, та міста Світловодська, де традиційно проводиться випуск малька риби до Кременчуцького водосховища. Адже Дніпро – це головна водна артерія України, має виключне значення у проведенні промислового вилову риби в загальнодержавних масштабах, та потребує дбайливого ставлення і постійного вжиття заходів щодо підтримання кількісного та якісного складу іхтіологічної фауни.

Так, 14 жовтня проведено зариблення Дніпродзержинського водосховища, а 16 жовтня – Кременчуцького водосховища. На урочистостях були присутні представники місцевого самоврядування на чолі з мером м. Світловодська Юрієм Котенко, представники телерадіокомпанії «Веселка», самі виконавці вселення водних біоресурсів – користувачі, небайдужі представники громадськості. Зариблення відбувалось під наглядом та керівництвом Кіровоградрибоохорони, цьогорічний мальок товстолоба виріс в с. Леськи Черкаської області та в м. Золотоноша Черкаської області. Середня вага одного екземпляра – 210 грам.

До Дніпродзержинського водосховища було випущено 5 тонн 346 кг товстолоба (25 457 екземплярів).

До Кременчуцького водосховища було випущено 5 тонн 395 кг товстолоба (25690 екземплярів).

Користувачі відзначили, що вже відловлюють рибу виду товстолоб, сазан, зариблення якої відбувалось в попередні роки, екземпляри яких досягли ваги більше 5 кг, кількісні запаси риби у Дніпрі в межах Кіровоградської області значно збільшились.

Сподіваймося, що мальок, випущений до річки Дніпро, допоможе відновити рибні запаси водойми, та до того ж очистити річку, оскільки товстолоб є природнім «санітаром» водойми – рибою-біомеліорантом.
admin    19.10.2015 • 15:05    [ №3 ]   Репутация: [ + 205 ]
Форум » РЫБАЛКА в УКРАИНЕ » Кировоградская область » Новости Кировоградской области
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Хостинг от uCoz
Навигатор по клубу
Подписка на Email Fisher-Club
Форма входа Регистрация
Запомнить меня Забыл пароль ?